Po wystawieniu ocen końcoworocznych, gdy lekcje mogły już mieć nieco luźniejszy charakter,
uczniowie wybierali takie zajęcia, które lubią najbardziej. Na chemii oczywiście nie mogło
zabraknąć doświadczeń!
Z okazji zbliżających się wakacji życzymy wszystkim uczniom wielu słonecznych dni, niezapomnianych
przygód oraz bezpiecznego i radosnego wypoczynku.
Do zobaczenia po WAKACJACH!
Wakacje coraz bliżej!












